Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Кръстова вада
ул. Емилиян Станев
925 €
1 809.14 лв.

(10.28 €, 20.11 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 14:07 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1146 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
2-ри от 5

Описание на имота:

iBrokers presents a luxurious 1-bedroom apartment in a new building, consisting of 1 large living room+kitchen, 1 bedroom and 2 bathrooms.

Parking space can be rented out for an additional price.

For more information, contact us at: 0887776877

iBrokers представя 2-стаен апартамент в сграда с акт 16 от 2022, състоящ се от голяма всекидневна с кухня, тераса, спалня и 2 бани.

Към апартамента може да се наеме паркомясто при необходимост на допълнителна цена.

За повече информация, обадете се на: 0887776877
Особености
Обзаведен
Асансьор
Лукс
Климатик
Контрол на достъпа
За контакт:
0887776877
Брокер:
Илия Джамов
+359 899 11 66 11
Офис: бул. Черни връх 74
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АЙ БРОКЕРС
0885 985 555
АЙ БРОКЕРС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
ibrokers_sofia.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Николай Хайтов 2 Г, ет. 8
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Кръстова вада
ул. Емилиян Станев
Обява: 2c171093549772987

925 €
1 809.14 лв.
История на цената
(10.28 €, 20.11 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Кръстова вада, ул. Емилиян Станев

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност